Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Чому не відкривається сайт Аліекспрес при переході через кешбек?

Та як виправити цю помилку

при переході через payBack не відкривається сайт Аліекспрес

Хотіли купити на Аліекспрес з кешбеком, але при переході через payBack не відкривається сайт Алі? Розповідаємо, в чому проблема та як її лікувати.

Чому не відкривається Аліекспрес при переході через кешбек?

Після того, як Алі розділив клієнтів за геолокацією, можуть виникати певні нюанси з переходом. Особливо, якщо раніше була вибрана російська мова, як основна мова сайту.

Справа в тому, що в Україні працює саме сайт aliexpress.cоm, на який ми перенаправляємо клієнтів після переходу через Пейбек. Та, якщо в акаунті Алі раніше була встановлена російська мова, за замовчуванням буде відкриватися сайт aliexpress.ru, який більше не доступний для українців. Саме тому і виникає помилка при переході.

Як лікувати проблему на комп'ютері?

Отже, щоб зараз вас перекидало на “правильний” сайт Алі, потрібно зробити кілька простих кроків:

1. Зайдіть на Аліекспрес напряму, використовуючи VPN. Наприклад, в браузері Opera є вбудований VPN, вмикається зліва від рядка браузера (стрілочка 1 на скріні нижче).

2. Увійдіть в свій обліковий запис Аліекспрес та змініть мову акаунта на англійську (стрілочка 2 на скріні вище). Не забудьте зберегти зміни.

3. Відкрийте браузер, в якому звикли робити покупки з кешбеком, почистіть там куки і кеш.

4. В цьому ж браузері відкрийте aliexpress.соm та авторизуйтесь на сайті.

5. Зайдіть на сайт payBack та спробуйте наново перейти на Алі за нашим посиланням.

6. Не забудьте вимкнути VPN та не користуватись ним під час покупок з кешбеком :)

Як лікувати проблему на телефоні?

кешбек-сервіс payBack |УкраїнаДля покупок на Аліекспрес з кешбеком можна використовувати також мобільний додаток. В ньому перехід відбувається коректно. Та наші клієнти пишуть, що при переході через Пейбек на смартфоні Android, перехід відбувається не в додаток Алі, а на мобільну версію сайту.

Щоб вас перекидало саме в додаток, рекомендуємо скинути налаштування додатку Аліекспрес на телефоні. Для цього треба пройти такий маршрут:

налаштування → розділ "Програми" → знайти Аліекспрес → видалити налаштування за замовчуванням.

При наступному переході на телефоні система запропонує вибір: перейти на сайт або в додаток. Виберіть перехід в додаток та поставте галочку “Запам’ятати вибір”.

Якщо не допомогло, видаліть додаток та встановіть його наново.

Як працює доставка Аліекспрес в Україну

Нагадуємо, що з 15 червня Алі відновив доставку в 14 областей України: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську та Чернівецьку. Якщо у вашому регіоні доставка поки що недоступна, можна замовити на адресу родичів або друзів, що мешкають в доступному до замовлення регіоні.

Якщо залишились питання, пишіть нам на support@payback.ua.
Бажаємо вдалих покупок з кешбеком!