Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Як вибрати рюкзак для школи з кешбеком

Вибираємо шкільний рюкзак та купуємо з кешбеком ;)
школьный ранец с кэшбеком

Більша частина літа вже позаду. Отже прийшов час back to school. Найважливіший момент шкільних зборів - купити рюкзак для школи. Особливо ретельно до цього підходять батьки першокласників. Виникає дуже багато питань: у чому різниця між ранцем, портфелем і рюкзаком, коли краще купувати шкільний рюкзак, яким повинен бути ортопедичний ранець.

Усі нюанси спробуємо з'ясувати в цій статті та розповімо, як купити рюкзак з кешбеком. Читайте статтю повністю або переходьте відразу в розділ, який цікавить:

➤ чим відрізняється рюкзак, ранець і портфель;
➤ як вибрати хороший шкільний рюкзак;
➤ рюкзаки для першокласників;
   - для дівчат;
   - для хлопців;
➤ рюкзаки для підлітків;
   - для дівчат;
   - для хлопців;
➤ рюкзаки для найменших;
➤ як купити хороший рюкзак з кешбеком.

Щоб отримати кешбек, зареєструйтесь на сайті pаybасk.ua, переходьте до магазину Stylus та зробіть звичайну покупку. Що таке кешбек, читайте в нашій статті "Купи в плюс". Як купувати рюкзаки з кешбеком, дивіться вкінці цієї статті.

ХОЧУ КЕШБЕК


Рюкзак, ранець або портфель - в чому різниця

Школярі 80х - 90х років минулого століття напевно пригадають шкіряну сумку з короткою ручкою, довгим плечовим ременем та великою металевою застібкою. Це і є портфель. Він не зручний, тому що його потрібно носити в руках або на одному плечі. В майбутньому це може призвести до проблем зі спиною та сколіозу. Тому сучасні ортопеди не рекомендують вибирати портфель для школярів.

Ранець - це шкільна сумка, яка має жорсткий каркас, добре тримає форму та носиться на спині за допомогою заплічних ремінців та лямок. Рюкзак, на відміну від ранця, не завжди має жорсткий каркас та носиться також на спині або на одному плечі.

Для учнів молодшої школи експерти рекомендують вибирати ранець з ортопедичною спинкою, жорстким каркасом та широкими лямками. Для учнів середньої та старшої школи критерії не такі жорсткі, тож можна обрати безкаркасний рюкзак, але бажано з ортопедичною спинкою.


Як вибрати шкільний рюкзак для дитини

Основні параметри, за якими варто вибирати шкільний рюкзак:

 • ортопедична спинка;
 • широкі лямки;
 • вага та розміри;
 • зовнішній вигляд (принт, матеріал, світловідбиваючі компоненти);
 • внутрішнє оздоблення (кишені, застібки).

Ортопедична спинка рюкзака або ранця має повторювати анатомічну форму вигинів на спині дитини. Вона оздоблена м’якими накладками для комфорту та правильно розподіляє навантаження на хребет.

Лямки мають бути достатньо широкими (бажано 3-5 см), з шаром м’якої підкладки, зручно тримати рюкзак або ранець на спині та не давити на плечі. Зверніть увагу на достатній запас довжини лямок, щоб за необхідності відрегулювати їх. В деяких моделях є спеціальна нагрудна застібка, яка з’єднує лямки на грудях дитини, щоб вони не спадали з плечей.

Важливо правильно підібрати розміри. Рюкзак ідеально підходить за розмірами вашій дитині, якщо:

 • верхня його лінія співпадає з рівнем плечей дитини,
 • ширина співпадає з шириною плечей,
 • нижня лінія - не нижче попереку,
 • він щільно прилягає до спини.

Вага порожнього ранця в ідеалі не більше 1 кг. Вага з наповненням не має перевищувати 10% маси тіла дитини.

Хороший шкільний рюкзак пошитий з водонепроникного матеріалу (поліестер або нейлон), відмінно миється та має якісний принт, який добре переносить прання. Додатковою перевагою будуть ніжки на дні рюкзака. Так він не забрудниться, якщо дитина поставить його на підлогу. Згідно діючих норм на шкільному рюкзаку обов’язкові світловідбиваючі елементи з усіх боків - на лямках, по боках та спереду.

Звертайте увагу на якість фурнітури, шви та інші дрібні елементи. Шви мають бути акуратними, блискавки - справними, а замки - щільно застібатися. Всередині рюкзака мають бути кілька відділень: одне велике та 2-3 менших на застібках. Не завадять бокові кишені, куди дитина може покласти серветки, пляшку з водою, цукерки або інші дрібнички.

Окрім технічних характеристик та правильних параметрів, враховуйте найголовніше: рюкзак має подобатись дитині та відповідати її віку. Тож обов’язково порадьтеся зі школярем перш ніж купувати.


Шкільний рюкзак для першокласника

Рюкзак для першокласника треба обирати особливо прискіпливо за такими характеристиками: жорсткий ущільнений каркас, ортопедична спинка та правильні розміри. Головне правило - не купуйте на виріст. Вибирайте згідно віку та статури дитини.

Подивіться рюкзаки для дівчат в інтернет-магазині Stylus (розраховані на зріст дитини 115-130 см).

рюкзак для школы купить

Каркасний шкільний рюкзак бренду "1 Вересня" з анатомічною спинкою та цікавим принтом. Виготовлений із дуже міцного поліестеру, водонепроникний. Має одне основне відділення, передню кишеню, бокові кишені для дрібничок та пляшки з водою.
Габарити: 33.5x26x13.5 см
Об'єм: 12 л.
Вага - 950 г.
Купити з кешбеком


школьный рюкзак. рюкзак ранец или портфель.

Каркасний шкільний ранець "Smart" для дівчинки з пластиковими вставками з боків та на дні. Він не пропускає вологу, добре тримає форму, має бокові кишені, S-подібні регульовані лямки та оздоблений світловідбиваючими елементами.
Габарити: 26х34х14 см
Об'єм: 12 л.
Вага - 950 г.
Купити з кешбеком


Кэшбек

Чудовий шкільний рюкзак "Smart" для першокласниці. Має жорсткий каркас, ортопедичну спинку, ущільнене дно, 6 світловідбиваючих елементів. Пошитий з поліестеру, водонепроникний. Його можна прати в пральній машинці.
Габарити: 35x26x13.5 см
Об'єм: 12 л.
Вага - 790 г.
Купити з кешбеком


Кэшбек

Якщо ваша першокласниця фанатіє від Enchantimals, їй обов’язково сподобається такий ранець бренду "YES". Він щільний, з жорстким каркасом та двома відділеннями. Має додаткову систему фіксації лямок за рахунок нагрудного ременя. Виготовлений з EVA-матеріалу (сучасний, екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал підвищеної щільності).
Габарити: 35х27х16 см
Об'єм: 15 л.
Вага - 850 г.
Купити з кешбеком


Рюкзак с кэшбэком

Ще один шкільний рюкзак бренду "YES". Ніжно блакитний колір у поєднанні з рожевим, і такі милі сови створюють абсолютно унікальний образ. Рюкзак має жорсткий каркас, ортопедичну ущільнену спинку та оздоблений світловідбиваючими елементами. Дуже зручний у використанні, має два великих відділення на блискавці.
Габарити: 29х38х15 см
Об'єм: 16 л.
Вага: 1150 г.
Купити з кешбеком


cashback

Нова модель каркасного рюкзака "Kite", Education з колекції 2020 року. Він пошитий з міцного поліестеру, декорований аплікацією у вигляді собачки. Ця модель розроблена спеціально для першокласників та схвалена німецьким інститутом здоров’я та ергономіки IGR. Має запатентовану спинку Ergo Kids, ущільнене дно, знімний нагрудний ремінь та пластикові ніжки.
Габарити: 35x26x13.5 см
Об'єм: 12 л.
Вага: 790 г.
Купити з кешбеком


Рюкзаки для хлопчиків від інтернет-магазину Stylus (розраховані на зріст дитини 115-130 см).

rti,tr

Рюкзак "GoPack", Education високо оцінять справжні любителі динозаврів. Він має ортопедичну спинку Ergo Kids, прогумовану ручку, ручку-петлю, надійні блискавки, ущільнене дно та світловідбиваючі елементи. Пошитий з поліестеру.
Габарити: 34х26х13 см
Об'єм: 11 л.
Вага - 900 г.
Купити з кешбеком


кэшбэк-сервис payback

Рюкзак з міцним каркасом та жорстким дном "Smart", No Limits. Ергономічна спинка з однієї сторони тверда, а з іншої має анатомічну форму та оздоблена м’якими вставками. Зовнішня та бокові кишені дозволять малечі зберігати різні дрібнички, а яскравий автомобільний принт дуже сподобається хлопчикам.
Габарити: 34х26х11 см
Об'єм: 11 л.
Вага - 860 г.
Купити з кешбеком


кэшбэк-сервис payback

Рюкзак Кайт виготовлений з чорного міцного поліестеру з принтом баскетбольної тематики. Яскраві помаранчеві акценти додають стилю. Як і всі рюкзаки Kite, має ортопедичну спинку Ergo Kids з "повітропроникними" подушечками та анатомічні лямки правильної S-подібної форми. Оздоблений світловідбиваючими елементами з усіх боків.
Габарити: 36х30х20 см
Об'єм: 19 л.
Вага - 950 г.
Купити з кешбеком


кэшбэк-сервис пейбек

Каркасний вологостійкий рюкзак для хлопчиків "YES", має жорстку спинку та особливу систему кріплення лямок. Оздоблений відділенням для телефону та має посилене дно із захисними ніжками. Універсальний принт стане до смаку як дітям, так і дорослим. Основний матеріал: поліестер.
Габарити: 29х38х15 см
Об'єм: 16 л.
Вага - 1150 г.
Купити з кешбеком


купить школьный рюкзак с кэшбэком

Шкільний рюкзак для хлопчиків "GoPack". Зшитий з міцного поліестера, повторює анатомічну форму спини дитини. Система Ergo Kids забезпечує правильний розподіл навантаження на плечі і хребет. Регульовані лямки S-подібної форми не тиснуть на плечі. Зручність і невелика вага роблять рюкзак легким та комфортним для дитини.
Габарити: 34х26х13 см
Об'єм: 11 л.
Вага: 900 г.
Купити з кешбеком


Рюкзак Украина

Рюкзак шкільний для хлопчиків "1 Вересня" виготовлений з особливо міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями. Рюкзак має жорсткий каркас, основне відділення, передню кишеню, 2 бокових кишені і відділ для пляшки. Завдяки силіконовій ручці можна без проблем переносити в руках.
Габарити: 33.5x26x13.5 см
Об'єм: 12 л.
Вага: 950 г.
Купити з кешбеком


Шкільний рюкзак для підлітків

При виборі шкільного ранця для підлітків можна вже не так уважно вивчати технічні характеристики. Тут важливо допомогти дитині висловити свою індивідуальність і купити рюкзак, який дійсно подобається. Ми підібрали стильні рюкзаки для підлітків дівчат від інтернет-магазину Stylus.

Школьні рюкзаки Україна

Спортивний, яскравий, стильний рюкзак Кайт створений для активних дівчат. Модель легка та функціональна з ортопедичною спинкою Air Comfort, що дихає. Виготовлений з поліестеру та стійкий до вологи і механічних ушкоджень. В комплекті є знімна ключниця, теж рожевого кольору.
Габарити: 40x28x16 см
Об'єм: 19.5 л.
Вага - 600 г.
Зріст - 130-145 см
Купити з кешбеком


магазин Стілус, рюкзаки

MadPax Blok Full - це рюкзак, що ламає всі стереотипи. Він чудово впишеться в сучасний ритм міста. Складається з основного відділення, в якому є кишеня для ноутбуку з діагоналлю 17 дюймів, Backwall кишеня для дрібничок та бокові кишені для аксесуарів.
Габарити: 46x36x20 см
Об'єм: 33 л.
Вага - 750 г.
Зріст дитини: 145-175 см
Купити з кешбеком


Ранець

Рюкзак з підсвічуванням VUP NB-8233 не зовсім шкільний. Скоріше для велосипедистів. Має чотири світлодіодних сигналу: їзда на велосипеді, лівий і правий поворот, увага. Виготовлений з водонепроникного нейлону та оснащений літієвою батареєю на 20 годин роботи. Має пульт дистанційного керування, який встановлюється в ручці велосипеда. Дальність передачі сигналу - 3-5 м залежно від фактичного оточення.
Габарити: 43x30x11 см
Об'єм: 16 л.
Вага - 365 г.
Зріст: 145-175 см
Купити з кешбеком


Шкільний ранець

Рюкзак “GoPack”, Сity для дівчат. Яскраві неонові кольори піднімуть настрій навіть в дощову погоду. Рюкзак виготовлений з поліестеру, має ущільнену спинку і м’який корпус. Складається з великого основного відділення і передньої кишені. Замки надійно вшиті та плавно відкриваються. Оснащений світловідбиваючими елементами та зручною ручкою.
Габарити: 44x28x13 см
Об'єм: 17 л.
Вес - 250 г.
Зріст дитини: 145-175 см
Купити з кешбеком


ранець GoPack з кешбеком

Стильна модель рюкзака “GoPack” з колекції Сity 2020 року. Має ущільнену спинку, основне відділення, велику передню та бічні кишені. Оснащений відділенням для ноутбуку та телефону, має органайзер для дрібничок. Основний матеріал - поліестер.
Габарити: 39х28.5х13 см
Об'єм: 15 л.
Вага: 395 г.
Зріст: 145-175 см
Купити з кешбеком


Ранець YES з кешбеком

Молодіжний рюкзак “YES”, Sweet dreams ідеально підійде для подорожей та прогулянок на природі. Завдяки стильному дизайну та яскравому принту дитина буде виділятись з натовпу. Має невелику передню кишеню для дрібниць та велике основне відділення, що застібається на zip-блискавку.
Габарити: 34х24х13.5 см
Об'єм: 11 л.
Вага: 350 г.
Зріст дитини: 115-130 см
Купити з кешбеком


Рюкзаки для підлітків хлопчиків в інтернет-магазині Stylus.

Bagland з кешбеком

Шкільний рюкзак “YES” для хлопчиків з поліестеру. Мінімалістичний дизайн і ергономічність виводять цей рюкзак розряд лідерів модельного ряду YES. Цей рюкзак з м'яким корпусом, зшитий з водовідштовхувального матеріалу, має анатомічну спинку і ущільнене дно. 6 світловідбивних елементів забезпечать хорошу видимість дитини на дорозі.
Габарити: 32х45х16 см
Об'єм: 20.5 л.
Вага - 740 г.
Зріст: 145-175 см
Купити з кешбеком


Ранец Кайт

Стильний та зручний рюкзак “Bagland” українського виробництва в мінімалістичному дизайні, з анатомічною спинкою та зручними лямками. Має додаткові застібки з боків та нагрудний ремінь для надійної фіксації. Сюди влізе все, що потрібно, та навіть більше: бутерброди, термос, документи, планшет та багато іншого.
Габарити: 45x27x22 см
Об'єм: 27 л.
Вага - 850 г.
Зріст дитини: 145-175 см
Купити з кешбеком


Шкільний рюкзак Кайт

Німецька якість Kite говорить сама за себе. Рюкзак "Kite", Education виготовлений з поліестеру, з ортопедичною вентилюємою спинкою та цікавим пташиним принтом. Модель легка і функціональна, тож сподобається і батькам, і школярам.
Габарити: 37x26x13 см
Об'єм: 11 л.
Вага - 420 г.
Зріст: 130-145 см
Купити з кешбеком


Кайт з кешбеком

Простота і лаконічність у чорному кольорі та яскраві акценти - це стильно та просто. Ортопедична спинка Ergo Teens підтримає спину, а нагрудний ремінь правильно розподілить навантаження. Містить два основних відділення, передню кишеню, знімну ключницю і зручний органайзер для особистих речей.
Габарити: 40x29x17 см
Об'єм: 20.5 л.
Вага - 800 г.
Зріст дитини: 130-145 см
Купити з кешбеком


Кайт Україна

Цей рюкзак “Kite” з колекції Education виготовлений з міцного поліестеру з малюнком черепа на передній частині. Стильна відстрочка, яскраві деталі та якісна фурнітура роблять цей варіант одним з найцікавіших для тінейджерів. Відмінна якість Kite у поєднанні зі стильним дизайном - вибухова суміш.
Габарити: 40x28x16 см
Об'єм: 19.5 л.
Вага: 600 г.
Купити з кешбеком


Купити рюкзак кайт з кешбеком

Шкільний рюкзак для хлопців “Kite” з тієї ж колекції, що і попередній, виконаний з міцного поліестеру з принтом популярних соціальних мереж. Він вдало впишеться в повсякденний образ і підкреслить свободу свого власника. Школярам сподобаються зручність і максимальний комфорт у використанні.
Габарити: 42x32x13 см
Об'єм: 21.5 л.
Вага: 615 г.
Зріст: 130-145 см
Купити з кешбеком


Дитячі рюкзаки для садочка

Не тільки школярам потрібен зручний та якісний рюкзак або ранець. В садочок також потрібна сумка, в яку зручно складати іграшки, дитячі речі та різні смаколики. Рюкзаки для дітей від 3 років - це чудова нагода привчити малечу стежити за своїми особистими речами та самостійно носити їх у власній сумці. Дитячі рюкзаки для найменших ми зібрали в добірці від інтернет-магазину Stylus нижче.

YES, Puppy, купити з кешбеком

Яскравий рюкзак “YES”, Puppy для дошкільнят зі зручними лямками, довжину яких можна регулювати, та надійною фурнітурою. Колір - рудий. Рюкзак містить основне відділення, невелику передню кишеню на блискавці та бічні кишені для дрібничок.
Купити з кешбеком


розпродаж рюкзаків

Надлегкий рюкзак для дошкільнят “YES”, Oxford з ніжним принтом у вигляді ведмедика - це не тільки зручна сумка для дитячих речей, але й додаткова іграшка. Має два великих відділення та бічні кишені, а ще він дуже функціональний. Тож оцінить не лише дитина, але й батьки.
Купити з кешбеком


де купити ранець

Для шанувальників мультфільма “Тролі” ми знайшли справжній фанатський рюкзак від бренду “1 Вересня”. Основний матеріал - поліестер. Регульовані лямки дозволять носити рюкзак влітку та взимку за потреби. Має зручну ручку-петлю та велике основне відділення.
Купити з кешбеком


cashback

Єдинороги заполонили всю планету та зібрали максимум дитячих симпатій. Яскравий рюкзак “YES” у вигляді єдинорога стане чудовим аксесуаром та додатковою іграшкою для дитини. Він оздоблений паєтками, має справжній ріг та вушка. Дуже зручний та функціональний.
Купити з кешбеком


рюкзаки для дівчат

Справжній літній рюкзак бренду “1 Вересня” в тематиці Ladybug підійде для справжніх принцес. Він дуже яскравий та зручний. Має два відділення на блискавці та бічні кишені, в які можна покласти серветки або пляшку з водою. Хоча, від Ladybug тут тільки жучки-сонечки.
Купити з кешбеком


рюкзаки для хлопчиків

Ця модель дуже схожа на попередню, але для хлопчиків, яким подобається футбол. Зручна ручка-петля, якісне зовнішнє покриття, комфортні лямки - ваш малюк із задоволенням буде складати туди не тільки футбольну форму, але й усі свої великі та маленькі скраби.
Купити з кешбеком


Як купити хороший рюкзак з кешбеком

Тепер ви знаєте, як вибрати хороший рюкзак для школи. Розповідаємо, як купити з кешбеком та зекономити:

 1. Зареєструйтесь на сайті кешбек-сервісу payBack.
 2. Перейдіть до магазину через посилання на нашому сайті.
 3. Оформіть покупку згідно рекомендацій щодо кешбеку, а сервіс поверне частину витрачених на покупку коштів назад.
 4. Отримайте зекономлені гроші (кешбек) будь-яким зручним способом (поповніть телефон, банківську картку або електронний гаманець).

Візьміть до уваги поради, щоб покупка з кешбеком була вдалою:
✔ робіть покупку в чистому браузері або вимикайте усі плагіни перед покупкою з кешбеком;
✔ купуйте в рамках однієї сесії (закрили усі вкладки в браузері, відкрили наш сайт, перейшли до магазину, купили);
✔ не переходьте за посиланнями у відеооглядах, з купонних сайтів, не використовуйте “чужі” промокоди та знижки.

Якщо виникли питання щодо кешбеку, подивіться типові відповіді або зверніться до служби пiдтримки. Ми завжді раді домогти і словом, і ділом. :)

Бажаємо зробити вдалий вибір, купити зручний рюкзак та зекономити на покупці з кешбеком.

КУПИТИ РЮКЗАК


Ціни та наявність товару дійсні на момент публікації статті.