Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Що таке кешбек? Як працює кешбек-сервіс?

На запитання, "що таке кешбек?" дуже гарно відповідає дослівний переклад англійського "cash back" - повернення готівки. Це повернення частини коштів за покупки в інтернет-магазинах. Отже, можливо витрачати та заощаджувати гроші одночасно. Це означає, що покупка з кешбеком стає більш вигідною, ніж звичайна покупка.

Розмір кешбеку в магазинах різний та може досягати до 15% від витраченої суми. Кешбек (cash back) - це не віртуальні бали, які можуть стати в нагоді чи ні. Це живі гроші, які можна отримати на банківську карту, мобільний телефон або електронний гаманець, та витратити на свій розсуд, без прив'язки до магазину.

Звідки береться кешбек?

Гроші за кешбек платить інтернет-магазин, в якому Ви робите покупку. Ці кошти виплачуються із маркетингового бюджету компанії (магазину), який використовується для реклами та просування продукту. Ельдорадо, Comfy, Aliexpress, Gearbest, Rozetka, Цитрус, Мойо та багато інших магазинів вже працюють за такою схемою. Наприклад, кешбек Аліекспрес можна отримати до 5% за кожну покупку, а кешбек Розетка - до 4% від витраченої суми.

Як працює кешбек-сервіс?

Кешбек-сервіс підключається до партнерської програми інтернет-магазину та залучає клієнта в магазин для покупки. За покупку, яку зробив клієнт, сервіс отримує комісійну винагороду. Більшу частину цієї винагороди кешбек-сервіс віддає клієнту. Це і є кешбек (кэшбэк, cash back).

Схема роботи кешбек-сервісу виглядає так:

Схема роботи кешбек-сервісу payBack UA

Як отримати кешбек:

  1. Зареєструйтесь на нашому сайті, використовуючи адресу електронної пошти або сторінку в соціальній мережі.
  2. Перейдіть до інтернет-магазину через наш каталог магазинів та робіть покупку як зазвичай.
  3. Магазин повідомить нам про покупку та перерахує комісійні. Після цього ми переведемо кешбек на Ваш рахунок.

Для чого ми повертаємо кешбек за покупки?

Ідея створення сервісу виникла після чергової покупки в інтернет-магазині. Ми знали про те, що кешбек існує в усьому світі, але в Україні він не був представлений. Тож, ми подумали, чому б не зробити такий сервіс самим? Це ж найкраще, що може бути: витрачаєш гроші на покупку, радієш обновці та отримуєш назад частину її вартості.

Ми розраховуємо на те, що покупець, який вигідно зробив покупку з кешбеком через наш сервіс, розповість своїм знайомим та друзям, що це таке та як працює кешбек. Адже реальний, а головне - позитивний, людський досвід набагато краще будь-якої платної реклами.

Вдалих покупок з кешбеком, друзі!

Ми вдячні Вам за відгуки про наш кешбек-сервіс!

Якщо у Вас залишилися питання, ознайомтеся, будь ласка, з розділом FAQ на нашому сайті.