Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Браузер Opera заробляє на Ваших покупках
Як творці швидких посилань в інтернеті полюють на Ваш кешбек.

Користуєтесь браузером Opera? Тоді ця інформація для Вас!


На експрес-сторінці Opera розміщені швидкі посилання на сайти Aliexpress, Comfy, Booking, Розетка і т.д. Здавалося б, дуже зручно .... Але!!! Якщо хочете отримати кешбек на Rozetkе або зекономити з кешбеком на Aliexpress - не використовуйте швидкі посилання в Opera!

Браузер Opera заробляє на Ваших покупках. Так само, як і наш сайт! Opera отримує комісію за Ваші покупки, тому що підключилася до партнерської програми магазинів.


НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ
швидкі посилання, якщо робите покупку з кешбеком!

Швидкі посилання в Opera впливають на кешбек! Вони містять реферальний код*, за допомогою якого покупець закріплюється за браузером Opera. У такому випадку Ваш кешбек буде не врахований. Якщо Ви перейшли в магазин за одним з таких посилань, то Ваша покупка закріплюється не за нашим кешбек-сервісом, а за браузером Opera.


Чому Opera заробляє на Ваших покупках?


Тому що творці безкоштовного браузера теж повинні на чомусь заробляти! :)
За Умовами використання сервісу, Опера надає послуги "як є", та не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають у результаті роботи сервісу:


8. Opera is not responsible for any damages you may incur as a result of your use of the Services.

На Ваших покупках також можуть заробляти й інші інтернет-ресурси.


Наприклад, менеджер закладок atavi.com розмістив швидкі посилання на магазини на своїй головній сторінці. Ці посилання, так само як і посилання в Опера, містять реферальний код, який закріплює Вашу покупку за сайтом Аtavi. Якщо Ви перейшли в магазин через таке посилання, то кешбек за покупку, швидше за все, не буде закріплений за нашим кешбек-сервісом.

Робіть перехід в магазин за покупкою тільки через наш сайт! Тому що будь-який інтернет-ресурс, який розміщує на своїх сторінках посилання на магазини або товари, може додавати в такі посилання реферальний код. Це стосується не тільки сайту atavi.com та браузеру Опера.

Принцип дії скрізь однаковий: наше реферальне посилання на магазин підміняється чужим посиланням. В цьому випадку магазин закріплює Вашу покупку не за кешбек-сервісом Пейбек, а за тим інтернет-ресурсом, через посилання якого Ви прийшли в магазин.


Будьте уважні та бережіть Ваш кешбек! :)


* Реферальний код - це частина посилання з ознакою,
що визначає людину (рефера), який розмістив це посилання.