Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Розіграш від iHerb

Ви купуєте - ми даруємо

Розіграш подарунків від iHerb та payBack завершено. Результати розіграшу дивіться в цьому відео!

Щиро вітаємо з перемогою нашого клієнта, який зробив замовлення №511013288 від 22.06.2021 р. Найближчим часом зв'яжемось з вами та відправимо подарунок.

Номер замовлення можна подивитись в Особистому кабінеті payBack в розділі "Мій кешбек".


Розіграш подарунків від iHerb та кешбек-сервісу payBack

Даруємо подарунки за покупки з кешбеком на iHerb

З 14.06 по 30.06 купуйте товари для краси та здоров'я на iHerb з кешбеком та вигравайте набір з 6-ти продуктів iHerb Brands. До набору входять:

 • мультивітамінний комплекс Super Nutrition;
 • колаген Lake Avenue Nutrition;
 • гель для душу з гранатом і соняшником Nature's Gate;
 • відновлююча олія Sympli Beautiful;
 • засіб для очищення рук Mild By Nature, On the Go;
 • крем для рук з аргановою олією і олією ши Mild By Nature.

Дізнатись більше про товари з подарункового боксу можна в нашому списку на iHerb. Переможця розіграшу оголосимо 07.07, тож купуйте та вигравайте. Чим більше покупок, тим більше шансів на перемогу. Бажаємо удачі! ;)

Купити в iHerb


Зверніть увагу! Кешбек має бути обов'язково зарахований, щоб ваша покупка брала участь в розіграші. Дотримуйтесь наших рекомендацій:
✔ не використовуйте жодних реферальних кодів при замовленні з кешбеком;
✔ робіть кожне нове замовлення через новий перехід з сайту payBack;
✔ не замовляйте через мобільний додаток iHerb і обов'язково вимикайте блокувальники реклами (AdBlock та інші), бо вони впливають на кешбек.
Якщо покупка не врахувалась, напишіть нам, ми спробуємо допомогти. 


Правила розіграшу подарунків від iHerb

1. Загальні умови

1.1. Розіграш подарунків від iHerb (далі - Акція) проводиться кешбек-сервісом payBack спільно з інтернет-магазином iHerb (далі - Організатори) серед клієнтів кешбек-сервісу payBack, які виконають основні умови Акції.

1.2. Інформація про Акцію буде розміщена на сайті кешбек-сервісу payBack та сторінці сервісу в соціальній мережі “Фейсбук”.

1.3. В Акції можуть брати участь жителі України, за виключенням мешканців Луганської, Донецької областей та АР Крим. Беручи участь в Акції, клієнт тим самим беззастережно погоджується з цими правилами.

1.4. Організатор має право в односторонньому порядку без попереднього повідомлення вносити зміни до чинних Правил шляхом публікації оновлених правил на сайті https://payback.ua/. Організатор не зобов'язаний особисто повідомляти учасників Акції про зміни.

2. Основні умови

2.1. Щоб взяти участь в Акції, потрібно зробити мінімум 1 покупку з кешбеком в інтернет-магазині iHerb, яка має відповідати таким умовам:

 • період здійснення покупки - з 14.06.2021 р. по 30.06.2021 р. включно;
 • кешбек за покупку має знаходитись в статусі “Очікує” або “Доступно до зняття”;
 • товар, який ви придбали для участі в Акції, не підлягає обміну та поверненню.

2.2. В Акції беруть участь клієнти, які здійснили хоча б одну покупку з кешбеком за період дії акції. Покупки, за якими магазин відмовив у нарахуванні кешбеку, не беруть участі в розіграші.

2.3. В розіграші бере участь кожна покупка, яка була зроблена клієнтом в період проведення Акції. Чим більше покупок, тим більше шансів виграти.

2.4. Щоб кешбек було зараховано, перш ніж купувати, подивіться наші рекомендації щодо покупок. Не використовуйте жодних реферальних кодів при замовленні з кешбеком, робіть кожне нове замовлення через новий перехід з сайту payBack, не замовляйте через мобільний додаток iHerb. Обов'язково вимикайте блокувальники реклами (AdBlock та інші), бо вони впливають на кешбек.

3. Період проведення

3.1. Акція триватиме з 14.06.2021 (00:00) по 30.06.2021 (23:59).

4. Порядок визначення переможця та оголошення результатів

4.1. Одного переможця Акції оберемо рандомно 06.07.2021 року за допомогою сервісу Random.org серед учасників, які виконали основні умови Акції.

4.2. Результати розіграшу будуть оголошені 07.07.2021 о 12:00 годині окремою публікацією на сторінці payBack у фейсбуці. Також відео розіграшу буде опубліковане на youtube-каналі payBack.

4.3. Після оприлюднення результатів розіграшу ми надішлемо переможцю лист електронною поштою із запитом інформації, необхідної для доставки призу. Переможець має відповісти на запитання та надати достовірні дані для відправки подарунку.

4.4. Організатор має право дискваліфікувати переможця Акції в разі, якщо:

 • переможець надав недостовірні дані, в зв'язку з чим приз не може бути відправлений за вказаною переможцем адресою;
 • переможець не вийшов на зв'язок (не відповів на відправлений співробітниками сервісу електронний лист) протягом 10 календарних днів з моменту оголошення результатів Акції.

4.5. У разі дискваліфікації учасник позбавляється права на отримання призу. Організатор також залишає за собою право не вступати в листування з будь-яким дискваліфікованим учасником.

5. Призи та порядок їх вручення

5.1. Переможець Акції отримає подарунковий бокс від iHerb, вартістю 99$, що складається з 6-ти продуктів iHerb Brands (далі - Набір):

  До Набору входять:
 1. Super Nutrition, Super Immune, мультивітаміни для сезонного оздоровлення, 240 пігулок.
 2. Lake Avenue Nutrition, гідролізовані пептиди колагену типів I і III, з нейтральним смаком, 460 г.
 3. Nature's Gate, гель для душу з гранатом і соняшником, 473 мл.
 4. Sympli Beautiful, відновлююча олія для догляду за шкірою, 60 мл.
 5. Mild By Nature, On the Go, засіб для очищення рук, без спирту, з ароматом лемонграсу, 240 мл.
 6. Mild By Nature, крем для рук з аргановою олією, маруловою олією і олією ши, без запаху, 71 г.

Дізнатись більше про товари з подарункового боксу можна з нашого списку на iHerb.

5.2. Подарунок може бути відправлений тільки по території України (окрім Донецької, Луганської областей та АР Крим) кур'єрською службою доставки "Нова пошта". Грошовий еквівалент подарунку не виплачується. Подарунок надсилається за рахунок Організаторів Акції.

5.3. Організатори Акції не несуть відповідальність за будь-які пошкодження подарунку, пов'язані з транспортуванням службою доставки.