Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Розіграш набору косметики до 8 березня

Купуйте з кешбеком та вигравайте

Даруємо косметику Hillary та підвищений кешбек

Наближається 8 березня, отже настав час подумати про привітання. :) Пропонуємо купувати подарунки в Hillary та взяти участь у розіграші косметичного набору "7 кроків догляду за шкірою".

Щоб взяти участь в розіграші, з 21.02 по 07.03 зробіть покупку з кешбеком в Hillary мінімум на 200₴ та очікуйте на результат. Переможця оголосимо вже 10.03.

До речі, на весь період розіграшу діятиме підвищений кешбек 10% (8%). Щоб активувати пропозицію, натисніть сюди або активуйте на сторінці магазину. Бажаємо удачі та чекаємо за покупками!

Купити в Hillary


Що ж будемо дарувати?

Подарунковий набір "7 кроків по догляду за шкірою обличчя" – це індивідуальна програма з догляду. Вона складається з 11 кращих косметичних засобів Hillary, які забезпечать щоденний 7-кроковий ритуал з догляду за шкірою обличчя: демакіяж, очищення, ексфоліація, тонізування, інтенсивний догляд, зволоження, масаж обличчя. Дивіться які засоби ви можете виграти в цьому розіграші.


1. Загальні умови

1.1. Розіграш “7 кроків догляду за шкірою” (далі - Акція) проводиться кешбек-сервісом payBack спільно з інтернет-магазином натуральної косметики Hillary Cosmetics (далі - Організатори) серед клієнтів кешбек-сервісу payBack, які виконають основні умови Акції.

1.2. Інформація про Акцію буде розміщена на сайті кешбек-сервісу payBack та сторінці сервісу в соціальній мережі “Фейсбук”.

1.3. В Акції можуть брати участь жителі України, за виключенням мешканців Луганської, Донецької областей та АР Крим. Беручи участь в Акції, клієнт тим самим беззастережно погоджується з цими правилами.

1.4. Організатор має право в односторонньому порядку без попереднього повідомлення вносити зміни до чинних Правил шляхом публікації оновлених правил на сайті https://payback.ua/. Організатор не зобов'язаний особисто повідомляти учасників Акції про зміни.

2. Основні умови

2.1. Для того, щоб брати участь в Акції, потрібно зробити мінімум 1 покупку з кешбеком в інтернет-магазині "Hillary Cosmetics", яка має відповідати таким умовам:

 • період здійснення покупки - з 21.02.2022 р. по 07.03.2022 р. включно;
 • мінімальна сума покупки для участі в Акції - 200 грн, це має бути саме вартість товару, без врахування витрат на доставку;
 • кешбек за покупку має знаходитись в статусі “Очікує” або “Доступно до зняття”;
 • товар, який ви придбали для участі в Акції, не підлягає обміну та поверненню.

2.2. В Акції беруть участь клієнти, які здійснили хоча б одну покупку з кешбеком за період дії акції. Покупки, за якими магазин відмовив у нарахуванні кешбеку, не беруть участі в розіграші.

2.3. В розіграші бере участь один акаунт клієнта, незалежно від того, скільки покупок було зроблено клієнтом в період проведення Акції.

2.4. Щоб кешбек було зараховано, перш ніж купувати, подивіться рекомендації щодо покупок з кешбеком.

3. Період проведення

Акція триватиме з 21.02.2022 (00:00) по 07.03.2022 (23:59).

4. Порядок визначення переможця та оголошення результатів

4.1. Одного переможця Акції оберемо рандомно 09.03.2022 року за допомогою сервісу Random.org серед учасників, які виконали основні умови Акції.

4.2. Результати розіграшу будуть оголошені 10.03.2022 о 12:00 годині окремою публікацією на сторінці payBack у фейсбуці. Також відео розіграшу буде опубліковане на youtube-каналі payBack.

4.3. Після оприлюднення результатів розіграшу ми надішлемо переможцю лист електронною поштою із запитом інформації, необхідної для доставки призу. Переможець має відповісти на запитання та надати достовірні дані для відправки подарунку.

4.4. Організатор має право дискваліфікувати переможця Акції в разі, якщо:

 • переможець надав недостовірні дані, в зв'язку з чим приз не може бути відправлений за вказаною переможцем адресою;
 • переможець не вийшов на зв'язок (не відповів на відправлений співробітниками сервісу електронний лист) протягом 10 календарних днів з моменту оголошення результатів Акції.

4.5. У разі дискваліфікації учасник позбавляється права на отримання призу. Організатор також залишає за собою право не вступати в листування з будь-яким дискваліфікованим учасником.

5. Подарунок та порядок вручення

5.1. Переможець Акції отримує подарунок - набір засобів для догляду за шкірою обличчя з використанням кращих продуктів від HiLLARY (далі - Набір). Повна вартість Набору - 4086,00 грн. Набір підходить для всіх типів шкіри та розрахований на довгострокове використання. Результат після використання - доглянута, здорова та підтягнута шкіра.

До Набору входять:

 1. Міцелярна вода Hillary MICELLAR WATER Aloe Vera, 200 мл
 2. Трояндовий міст для обличчя Hillary ROSE MIST, 120 мл
 3. Гідрофільна олія для нормальної шкіри Hillary Cleansing Oil + 5 oils, 150 мл
 4. Очищуюча пінка для нормальної шкіри Hillary Cleansing Foam + 5 oils, 150 мл
 5. Відновлююча сироватка навколо очей Hillary Anti-fatigue, 10 мл
 6. Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic, 30 мл
 7. Олійний флюїд для обличчя Hillary FLUID OIL, 30 мл
 8. Убтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 г
 9. Стимулююча альгінатна маска з вітамінами В, C Hillary Acerola, 100 г
 10. Крем для сухої та чутливої шкіри Hillary Corneotherapy Intense Сare Avocado & Squalane, 50 мл
 11. Шкребок-масажер Гуаша з рожевого кварцу Hillary

Дізнатись більше про Набір можна на сайті HiLLARY.

5.2. Подарунок може бути відправлений тільки по території України (окрім Донецької, Луганської областей та АР Крим) кур'єрською службою доставки "Нова пошта". Грошовий еквівалент подарунку не виплачується. Подарунок надсилається за рахунок Організаторів Акції.

5.3. Організатори Акції не несуть відповідальність за будь-які пошкодження подарунку, пов'язані з транспортуванням службою доставки.