Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Нам 6 років

Святкуємо та даруємо подарунки

Дивіться підсумки акції "Подарунки до дня народження payBack"! Щиро вітаємо наших переможців та дякуємо усім за активну участь!

Шановні переможці, незабаром чекайте листа на вашу електронну пошту. Переможні номери учасників також можна подивитись тут.


payBack святкує день народження!

До 6-річчя кешбек-сервісу даруємо 6 електронних подарункових сертифікатів номіналом 1000 грн на покупки в інтернет-магазині "Фокстрот"! Плюс 1 додатковий сертифікат розіграємо на нашій сторінці у Фейсбуці.


Як стати учасником основного розіграшу

Щоб взяти участь в розіграші одного з 6 сертифікатів до 04.02.22 включно:
1) зареєструйтесь в акції (натисніть кнопку "Брати участь" на цій сторінці);
2) зробіть покупку з кешбеком в будь-якому магазині сервісу.


Як взяти участь в розіграші на Фейсбуці

Щоб взяти участь в розіграші 1 додаткового сертифікату на Фейсбуці до 04.02.22 включно:
1) підпишіться на сторінку payBack, якщо досі не підписані;
2) вподобайте святкову публікацію та залиште свої привітання в коментарях під нею.

Результати обох розіграшів будуть опубліковані 22.02.22 на нашому сайті та на сторінках в соціальних мережах. Бажаємо удачі всім учасникам!


Про подарункові сертифікати

кешбек-сервіс payBack |УкраїнаЕлектронний подарунковий сертифікат від Фокстрот - це чудова нагода зробити бажані покупки, які ви так давно відкладали. Скористатися сертифікатом можна на сайті foxtrot.ua або в офлайн-магазинах мережі "Фокстрот". Сертифікат можна використовувати для придбання будь-яких товарів крім програмного забезпечення та послуг зі страхування, сервісу та інтерактивного ТБ. Термін дії сертифікату - 1 рік з моменту покупки.


1. Загальні умови
1.1. Акція "Подарунки до дня народження payBack" (далі - Акція) проводиться до 6-го дня народження кешбек-сервісу payBack, який відзначається 21 січня 2022 року. Акція складається з основного і додаткового розіграшів (далі - Розіграші).
1.2. Основний Розіграш проводиться на сайті кешбек-сервісу payBack. Додатковий Розіграш проводиться на сторінці сервісу в соціальній мережі "Фейсбук".
1.3. Організатором Розіграшів виступає кешбек-сервіс payBack (далі - Організатор). Призовий фонд Акції формується за рахунок Організатора.
1.4. У Розіграшах можуть брати участь жителі України, за виключенням жителів Донецької та Луганської областей та АР Крим.
1.5. Беручи участь в Розіграшах, клієнт тим самим беззастережно погоджується з цими Правилами.
1.7. Організатор має право в односторонньому порядку без попереднього повідомлення вносити зміни до чинних Правил шляхом публікації оновлених правил на сайті https://payback.ua/. Організатор не зобов'язаний особисто повідомляти учасників Акції про зміни.

2. Порядок проведення Основного Розіграшу
2.1. Щоб взяти участь в Основному Розіграші, користувач має виконати наступні умови:
2.1.1. Бути клієнтом кешбек-сервісу payBаck (зареєструватися на сайті https://payback.ua/).
2.1.2. Зареєструватися як учасник Акції (натиснути на кнопку "Брати участь" та отримати індивідуальний номер учасника).
2.1.3. Зробити покупку з кешбеком в будь-якому магазині сервісу в період з 21 січня (12:00) по 4 лютого (23:59) 2022 року.
2.2. В Основному Розіграші беруть участь клієнти, які здійснили хоча б одну покупку з кешбеком за період дії Акції. Покупки, за якими магазин відмовив у нарахуванні кешбеку, не беруть участі.
2.3. В Основному Розіграші бере участь один акаунт клієнта, незалежно від того, скільки покупок він зробив в період проведення Акції.
2.4. Після реєстрації в Основному Розіграші на електронну адресу клієнта прийде лист з індивідуальним номером учасника. Номер учасника також видно в Особистому кабінеті протягом всього терміну дії Акції.

3. Порядок проведення Додаткового Розіграшу
3.1 Щоб взяти участь в Додатковому Розіграші, користувач має виконати наступні умови:
3.1.1. Бути підписником сторінки Пейбек у Фейсбуці.
3.1.2. Вподобати святкову публікацію з нагоди дня народження на сторінці Пейбек.
3.1.3. В коментарях до святкової публікації залишити побажання або привітання в період з 21 січня (12:00) по 4 лютого (23:59) 2022 року.
3.2. В Додатковому Розіграші беруть участь користувачі, які виконали всі умови, зазначені в пункті 3.1.
3.3. В Додатковому Розіграші бере участь 1 коментар від 1 акаунта користувача, не залежно від того, скільки коментарів залишив користувач під публікацією. Акаунт користувача має бути відкритим до завершення розіграшу та оголошення результатів.
3.4. В Додатковому Розіграші не беруть участь фейкові акаунти.

4. Період проведення Акції
Акція проводиться з 21 січня (12:00) по 4 лютого (23:59) 2022 року.

5. Порядок визначення переможців та оголошення результатів
5.1. Результати Розіграшів будуть опубліковані 22 лютого 2022 року на сайті payBack, а також на сторінках сервісу в соціальних мережах Facebook та Youtube
5.2. Переможці Розіграшів будуть вибрані 21 лютого 2022 року рандомно за допомогою сервісу https://random.org серед учасників, які виконали усі умови Акції.
5.3. В Основному Розіграші буде визначено 6 переможців, в Додатковому розіграші - 1 переможець.
5.4. Організатор має право дискваліфікувати Переможця у випадку, якщо останній надав недостовірні дані, в зв'язку з чим приз не може бути відправлений за вказаною Переможцем адресою.
5.5.Організатор має право дискваліфікувати Переможця Акції в разі, якщо він не вийшов на зв'язок (не відповів на відправлений співробітниками сервісу електронний лист) протягом 10 календарних днів з моменту оголошення результатів Акції.
5.6. У разі дискваліфікації Переможець позбавляється права на отримання призу. Організатор також залишає за собою право не вступати в листування з будь-яким дискваліфікованим учасником Акції.
5.7. Після оприлюднення результатів Акції ми надішлемо Переможцям листи електронною поштою. Переможець має відповісти на запитання та надати достовірні дані для відправки призів.

6. Призи та порядок їх вручення
6.1. Кожен з шести Переможців Основного Розіграшу отримає електронний подарунковий сертифікат номіналом 1000 грн на покупки в інтернет-магазині "Фокстрот".
6.2. Переможець Додаткового Розіграшу отримає електронний подарунковий сертифікат номіналом 1000 грн на покупки в інтернет-магазині "Фокстрот".
6.3. Під електронним подарунковим сертифікатом Фокстрот номіналом 1000 грн (далі - Сертифікат) мається на увазі оригінальний код, який забезпечує право Переможця на отримання знижки в розмірі 1000 грн на покупку товарів в інтернет-магазині "Фокстрот" або в офлайн-магазинах мережі "Фокстрот".
6.4. З детальними правилами та умовами використання Сертифікатів можна ознайомитися на сайті "Фокстрот".
6.5. Переможці Основного Розіграшу отримають Сертифікати в електронних листах, які Організатор надішле на електронну пошту, що авторизована на сервісі payBack.
6.6. Переможець Додаткового Розіграшу отримає свій Сертифікат в особистих повідомленнях на Фейсбуці.
6.7. Грошовий еквівалент Сертифіката не виплачується.
6.8. За замовлення, яке було сплачено сертифікатом або подарунковою карткою Фокстрот, кешбек не нараховується за умовами партнерської програми магазину.
6.9. Організатор Акції не несе відповідальність за недоставлення електронних листів з причин, які не залежать від Організатора (наприклад, через використання заблокованих в Україні поштових сервісів, через брак вільного місця в пошті, через потрапляння листа до папки СПАМ тощо).