Усі покупки вигідніші - з кешбеком!

Святкуємо День Народження payBack

Даруємо подарунки за покупки з кешбеком

Подарунки знайшли своїх власників! Ми щиро вітаємо переможців розіграшу до дня народження payBack та дякуємо всім за участь! Результати розіграшу дивіться в цьому відео або тут.


Всього зареєстровано в акції - 1490

payBack святкує День Народження!

Привіт! Ми раді, що ви завітали на наше свято. До 4-річчя payBack ми розіграємо 4 круті подарунки за ваші покупки з кешбеком! Кому не пощастить - подаруємо додаткові призи. ;)

Умови та призи акції

Щоб взяти участь в розіграші, потрібно виконати дві прості умови, а саме:
1) зареєструватися в акції (натиснути на кнопку "Брати участь");
2) зробити покупку з кешбеком в період з 21.01 (12:00) по 5.02 включно.

Подарунки розіграємо серед клієнтів, які виконали усі умови акції. Результати розіграшу будуть опубліковані 11 березня на нашому сайті та на сторінках в соціальних мережах. Тільки подивіться, які в нас крутезні подарунки! :)

1 приз - акустична система JBL Charge 4

Портативна бездротова акустична система JBL Charge 4 має функцію Bluetooth, надпотужний вбудований акумулятор ємністю 7500 мАп/год та захист від води формату IPX7.
Її повнодіапазонний 30-ватний драйвер з двома пасивними басовими радіаторами забезпечує ідеальне глибоке звучання.
Вона буде грати рок, поп, хіп-хоп, класику близько 20 годин в режимі нон-стоп за будь-яких умов: хоч вдома, хоч в лісі, хоч в басейні.

Перший приз від cashback сервісу: акустична система JBL Charge 4

2 приз - екшн-камеpа Xiaomi YI Discovery 4K

Екшн-камеpа Xiaomi YI Discovery 4K - це найкращий варіант у своєму ціновому сегменті. Не зважаючи на компактні розміри має 2-х дюймовий сенсорний дисплей, акумулятор на 900 мАп/год та максимальний дозвіл зйомки Ultra HD (3840×2160).
Цю екшн-камеpу можна підключити до смартфону через спеціальний додаток та керувати зйомкою на відстані, або редагувати відзняте відео на смартфоні. Підлаштуйте її під свої потреби та ловіть кожний момент життя.

Другий приз від cashback сервісу: екшн-камеpа Xiaomi YI Discovery 4K

3 приз - бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots

Стильні та легкі - вони створені для справжніх меломанів. Airdots підтримують надсучасний протокол бездротового зв'язку Bluetooth 5.0 та забезпечують до 12 годин якісної музики з глибокими басами.
Вони оснащені багатофункціональною кнопкою для управління музикою та дзвінками, а також мають вбудовані мікрофони для спілкування в режимі hands-free.
Зручний кейс для зарядки буде захищати та підтримувати живлення навушників протягом усього дня.

Третій приз від cashback сервісу: бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots

4 приз - фітнес-трекер Xiaomi Mi Smart Band 4

Навіть, якщо ви не займаєтесь спортом, все одно цей гаджет стане вам у пригоді. Xiaomi Mi Smart Band 4 - нове покоління фітнес-трекерів від Xiaomi з великим кольоровим AMOLED дисплеєм та понад міцним загартованим склом. Він має покращений акселерометр, який більш точно вимірює ваші фізичні навантаження.
Цей гаджет розкаже усе про ваше здоров'я, порахує скільки кроків ви находили та порівняє результат з іншими користувачами фітнес-трекерів.

Четвертий приз від cashback сервісу: фітнес-трекер Xiaomi Mi Smart Band 4

Додаткові призи - 100 гривень на баланс

Якщо не пощастить виграти головні призи, маєте шанс отримати гроші на баланс. П'ятьом випадковим учасникам подаруємо по 100 гривень на баланс кожному. ;)

Додаткові призи від cashback сервісу: нарахуємо 100 гривень на баланс

Невже після таких призів ви все ще сумніваєтесь?


1. Загальні умови
1.1. Розіграш "Подарунки до дня народження payBack" (далі - Розіграш) проводиться на сайті кешбек-сервісу payBack - https://payback.ua/.
1.2. Організатором Акції виступає кешбек-сервіс payBack (далі - Організатор). Призовий фонд Акції формується за рахунок Організатора.
1.3. Розіграш проводиться до 4-го дня народження кешбек-сервісу payBack, яке відзначається 21 січня 2020 року.
1.4. У Розіграші можуть брати участь жителі України, за виключенням жителів Донецької та Луганської областей та АР Крим.
1.5. Реєструючись в Розіграші (отримуючи номер учасника), клієнт тим самим беззастережно погоджується з цими Правилами.
1.6. Організатор має право в односторонньому порядку без попереднього повідомлення вносити зміни до чинних Правил шляхом публікації оновлених правил на сайті https://payback.ua/. Організатор не зобов'язаний особисто повідомляти учасників Акції про зміни.

2. Порядок проведення
2.1. Для того, щоб брати участь в розіграші, учасник повинен виконати наступні умови:
2.1.1. Бути клієнтом кешбек-сервісу payBаck (зареєструватися на сайті https://payback.ua/).
2.1.2. Зареєструватися як учасник Акції (натиснути на кнопку "Брати участь" та отримати індивідуальний номер учасника).
2.1.3. Зробити покупку з кешбеком в будь-якому магазині сервісу в період з 21 січня (12.00) по 5 лютого (23:59) 2020 року.
2.2. У розіграші беруть участь клієнти, які здійснили хоча б одну покупку з кешбеком за період дії акції. Покупки, за якими магазин відмовив у нарахуванні кешбеку, не беруть участі в Розіграші.
2.3. У Розіграші бере участь один акаунт клієнта, незалежно від того, скільки покупок було зроблено клієнтом в період проведення акції.
2.4. Після реєстрації в Розіграші на Вашу електронну адресу прийде лист з індивідуальним номером учасника. Номер учасника також видно в Особистому кабінеті протягом всього терміну дії акції.

3. Терміни проведення
Розіграш проводиться з 21 січня (12.00) по 5 лютого (23:59) 2020 року.

4. Порядок визначення переможців та оголошення результатів
4.1. Результати розіграшу будуть опубліковані о 12:00 11 березня 2020 року на сайті payBack, а також на сторінках payBack в соціальних мережах Facebook та Youtube
4.2. Переможці Акції будуть обрані 10 березня 2020 року рандомно за допомогою сервісу https://random.org серед учасників, які виконали усі умови розіграшу.
4.3. Організатор має право дискваліфікувати Переможця Акції в разі, якщо Переможець надав недостовірні дані, в зв'язку з чим приз не може бути відправлений за вказаною Переможцем адресою. Організатор має право дискваліфікувати Переможця Акції в разі, якщо Переможець не вийшов на зв'язок (не відповів на відправлений співробітниками сервісу електронний лист) протягом 10 календарних днів з моменту оголошення результатів Акції.
4.4. У разі дискваліфікації Учасник позбавляється права на отримання призу. Організатор також залишає за собою право не вступати в листування з будь-яким дискваліфікованим Учасником.
4.5. Після оприлюднення результатів Розіграшу ми надішлемо переможцям листи електронною поштою із запитом інформації, необхідної для доставки призів. Переможець має відповісти на запитання та надати достовірні дані для відправки подарунків.

5. Призи та порядок їх вручення
5.1. Переможці Розіграшу отримують такі призи:
Перший приз - 1 штука. Один переможець отримає акустичну систему JBL Charge 4
Другий приз - 1 штука. Один переможець отримає екшн-камеpу Xiaomi YI Discovery 4K.
Третій приз - 1 штука. Один переможець отримає бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots
Четвертий приз - 1 штука. Один переможець отримає фітнес-трекер Xiaomi Mi Smart Band 4
Додаткові призи - 5 штук. 5 випадкових учасників, що виконали всі умови розіграшу, отримають по 100 гривень на свій кешбек баланс.
5.2. Подарунок може бути відправлений тільки по території України (окрім Донецької, Луганської областей та АР Крим) кур'єрською службою доставки "Нова пошта", грошовий еквівалент подарунку не виплачується.
5.3. Організатор Акції не несе відповідальність за будь-які пошкодження призів, пов'язані з транспортуванням призів транспортною компанією.